Zaznacz stronę

Malutki domek, z malutkimi drzwiczkami i malutkimi oknami. A w tym domku dzieje się magia! Plastikowy domek ogrodowy jest idealnym rozwiązaniem nie tylko do ogrodu ale także jako gadżet w pokoju dziecka.

Domek PalPlay doskonale sprawdzi się podczas zabawy na dworze w upalne dni. Ale domek może być wykorzystywany również zimą w domowym pomieszczeniu. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, z dokładnością i dbałością o wszystkie detale, tak żeby zapewnić doskonałą zabawę nawet najbardziej wymagającym dzieciom. Domek ma czerwone drzwiczki i okiennice, zielone i niebieskie ściany oraz piękny czerwony dach. Dzięki swojej konstrukcji jest łatwy i szybki w montażu.
Wymiary produktu: 105x101x110.5 cm
Waga netto: 13,20kg.

Domek idealnie będzie współgrał kolorystycznie z wieżą gimnastyczną. Możemy się po niej wspinać by następnie cieszyć się frajdą zjeżdżania zjeżdżalnią na drugim końcu wieży. Wieża gimnastyczna od PalPlay to centrum aktywności dla Twojego dziecka. Gruby plastik i stabilna konstrukcja zapewniają bezpieczeństwo i długotrwałe użytkowanie. Łatwy montaż i demontaż. Wyprodukowano w Polsce.
Wymiary produktu: 180x85x100cm
Wymiary kartonu: 125,5x34x88,6cm
Waga netto: 10,62 kg

Ciekawym gadżetem jest też koszyk-wózek do przechowywania. Dzięki solidnej budowie i zamontowanym kółkom dziecko z łatwością przewiezie w nim zabawki do i z domku, niezależnie od tego czy domek stoi na drugim końcu pokoju czy w ogrodzie. Będzie też dodatkowym gadżetem w zabawie – dziecko może z powodzeniem wybrać się na „zakupy” i przywieźć zakupione składniki na podwieczorek z misiami. Wykonany z hipoalergicznego plastiku wózek ma objętość 30 litrów.
Wymiary: 89x67x36 cm.